Teamviewer Fernwartung
Like us on Facebook
ViSoft on Google+

Pracovní místa

Home / Pracovní místa

Specialista pro hotline (m/ž)

ViSoft
je podnik vedený majitelem se sídlem v Sindelfingenu, který od roku 1994 vyvíjí software pro 3D plánování koupelen a prostor a distribuuje ho po celém světě do více než 60 zemí a v 16 různých jazykových verzích.
18 vysoce kvalifikovaných softwarových specialistů nepřetržitě a na nejvyšší úrovni dále rozvíjí program ViSoft Premium pro 3D plánování, doplňují ho speciálními moduly jako Photo Tuning, Living Wall nebo Spectrum, starají se o špičkové databáze sanitární keramiky a obkladů a dlažeb a přinášejí na trh produkty, jež jsou technologicky na nejnovější úrovni – jako ViSoft Pad, který funguje jako aplikace a je zcela intuitivní.
ViSoft
nepřetržitě roste a hledá

pracovníka/pracovnici pro hotline a školitele/školitelku

Jaká je pracovní náplň:
Starat se o náročné, úspěšné a mezinárodní zákazníky
Nabízet po telefonu nebo na místě technickou podporu a pomoc
Pořádat školení na profesionální úrovni od základního kursu po tipy a triky
Co očekáváme:
Vysoce aktuální znalosti v počítačové technice, dokonalé zacházení s počítačem
Velmi dobré vědomosti v poradenství, plánování a prodeji obkladů a dlažeb nebo sanitární keramiky
Zaujetí pro úkol a pozitivní přístup v kontaktu se zákazníky ViSoft
Flexibilita, výrazné komunikační a týmové schopnosti, vlastní iniciativa
Znalosti cizích jazyků: velmi dobrá angličtina. Další cizí jazyky žádoucí.
Co Vás čeká:
odpovědná práce s volným prostorem pro další odborný a osobní rozvoj a velmi angažovaný a vysoce motivovaný tým, profesionální firemní zákazníci z oblasti koupelen, obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, designu a architektury, ploché hierarchie a krátké informační cesty a přímý kontakt s vedením společnosti, přiměřené, atraktivní hodnocení pozice
Chcete se ujmout tohoto atraktivního úkolu a jako „lidské rozhraní“ pro naše zákazníky udržovat kontakty, vyznávat firemní filozofii ViSoft a podílet se na úspěchu firmy?
Potom zašlete svou žádost na: bewerbung@Visoft.de a uveďte možné datum nástupu a Vaši představu o platu.
ViSoft GmbH
Mercedesstr. 1
71063 Sindelfingen
Telefon 07031 – 49 165-70
www.visoft.de

ViSoft. Umění fascinace

Facebook YouTube