KAPCSOLATFELVÉTELI FORMANYOMTATVÁNY

A * csillaggal megjelölt mezők kitöltése kötelező.

Az alábbi termékek érdekelnek:

AZ ÖN KAPCSOLATTARTÓJA


Irodai- és ügyfélszolgálati időpontok: hétfő- péntek 9:00 – 18:00 óra



Rainer Nissler, Dipl.-Ing.
Tulajdonos, ügyvezető és fejlesztésvezető

Tel: + 49 7031 49165-70
E-Mail: office@visoft.de



Michael Nissler, B.A.
Ügyvezető

Tel: + 49 7031 49165-70
E-Mail: michael.nissler@visoft.de



Steffanie Warth
Ügyvezetői asszisztens

Tel: + 49 7031 49165-71
E-Mail: steffanie.warth@visoft.de



Beate Steinhilber
Ajánlatkészítés és tanfolyamszervezés

Tel: + 49 7031 49165-72
E-Mail: beate.steinhilber@visoft.de



Christian Schmitt
Key Account

Mobil: +49 151 14918074
E-Mail: christian.schmitt@visoft.de

Székhely: Trebbin



Jelkica Cirilovic
Marketing és sajtó

Tel: + 49 7031 49165-81 (Szerda & Péntek)

E-Mail: jelkica.cirilovic@visoft.de



Andrea Bieber
Ügyféltámogatás (DE, EN) és vállalati arculattervezés

Tel: + 49 7031 49165-97
E-Mail: andrea.bieber@visoft.de



Isabel Jiménez
Ügyféltámogatás (DE, EN, ESP, FR)

Tel: + 49 7031 49165-96
E-Mail: isabel.jimenez@visoft.de



Rocco Wodniczak
Ügyfétámogatás (DE, EN) és adatintegráció vezető

Tel: + 49 7031 49165-98
E-Mail: rocco.wodniczak@visoft.de



Jurij Lasbaher, M.Sc.
Ügyféltámogatás (SL, E) és tanfolyam

E-Mail: jurij.lasbaher@visoft.de

Székhely: Slovenj Gradec, SVN



Yaroslav Moryak
Ügyféltámogatás (UK, RU, EN)

E-Mail: yaroslav.moryak@visoft.de

Székhely: Lemberg (Lviv), UKR

NÉMETORSZÁGI KÉPVISELET



Thomas Berner
Nyugat-Németország

Tel: +49 172 6344644
E-Mail: thomas.berner@visoft.de

Székhely: Gießen



Toni Brigadir
Dél-Nyugat Németország,Svájc

Tel: +49 172 74 87 907
Fax:
E-Mail: brigadir@visoft.de

Brigadir Software und Training
Székhely: Pforzheim



Astrid Ewerhardy-Blocher
Németország-PLZ 66, 54

Tel: +49 163 5424756
E-Mail: ewerhardy@visoft.de

e-fürdőszobatervezés
Székhely: Mettlach



Christian Schmitt
Key Account, Kelet-Németország

Mobil: +49 151 14918074
E-Mail: christian.schmitt@visoft.de

Székhely: Trebbin

KÉPVISELETEK VILÁGSZERTE



Toni Brigadir
Svájc

Tel: +49 172 74 87 907
E-Mail: brigadir@visoft.de

Brigadir Software und Training
Székhely: Pforzheim



Astrid Ewerhardy-Blocher
Franciaország, Luxemburg, Belgium

Tel: +49 163 5424756
E-Mail: ewerhardy@visoft.de

e-fürdőszobatervezés
Székhely: Mettlach



Paul Ivanciuc
Románia

Tel: +40 731 357 961
E-Mail: paul.ivanciuc@visoft.de

Jolly
Székhely: Cluj-Napoca



Aad Hillenaar
Hollandia

Tel: +31 0499 870043
Fax: +31 084 0039953
E-Mail: hillenaar@visoft.de

Prokalk

Székhely: Best



Budsaraporn Srisapha
Thaiföld

Tel: +66 2513 7495
Mobil: +66 2307 2164
E-Mail: info@twoplussoft.com

Twoplus Soft
Székhely: Bankok



James Malkin
USA, Kanada

Tel: +1 404 509 5665
E-Mail: james@visoftusa.com

ViSoft USA LLC

Székhely: Hilton Head



Igor Nabernik
Szlovénia, Horvátország, Szerbia

Tel: +38 6288 21183
Fax: +38 6288 41851
E-Mail: nabernik@visoft.de

Vegatop d.o.o.
Székhely: Slovenj Gradec



Vladimir Polasek
Csehország, Szlovákia

Tel: +42 06 023 62195
E-Mail: polasek@visoft.de

Vladimir Polasek
Székhely: Prága



Nataliya Revonyuk
Oroszország, Lengyelország, Ukrajna

Tel: +380 67 9844789
E-Mail: ukrinfo@visoft.de

ViSoft TOV
Székhely: Lviv, Ukrajna



Uwe Trzebin
Magyarország

Tel: +36 83 546 941
Fax: +36 83 546 948
E-Mail: visoft@trzebin.hu

Trzebin Kft.
Székhely: Balatongyörök



Johan Vellekoop
Spanyolország

Tel: +34 656 628318
E-Mail: vellekoop@visoft.de

Rainer Nissler SL
Székhely: Castellón



Georg Wolfmayr
Ausztria

Tel: +43 664 1619 495
E-Mail: georg.wolfmayr@visoft.de

MaterialBOX
Székhely: Altenfelden



Ivan Zlatev
Bulgária

Tel: +35 9 888 610 965
E-Mail: zlatev@visoft.de

Bulnobel Ltd.
Székhely: Szófia

SZÉKHELY ÉS KÉPZÉSI KÖZPONT

ViSoft GmbH

Látványtervező mérnöki iroda
Mercedesstr. 19
71063 Sindelfingen, Németország

Phone: +49 7031 / 49165-70
Fax: +49 7031 / 49165-79
E-Mail: info@visoft.de

Irodai- és ügyfélszolgálati nyitvatartásunk:
hétfő – péntek 9:00 órától – 18:00 óráig