OBRAZAC

Polja označena sa * su obavezna.

Proizvodi koji me zanimaju:

RAZVOJ

Na sljedećim događanjima stojimo vam na raspolaganju za vaša pitanja i prezentacije proizvoda.

DATUMDOGAĐAJGRAD
22.01.2019Ardex TechniktagBochum
28.01. – 01.02.2019CevisamaValencia / Španjolska
01.02. – 02.02.2019Expo-KKöln
08.02.2019FlieSaHSüdStuttgart-Feuerbach
14.02. – 15.02.2019Fliesen & Platten FORUMKöln
15.02.2019FlieSaHSüdBruchsal
16.02.2019FlieSaHSüdVillingen-Schwenningen
14.02. – 15.02.2019Fliesen & Platten FORUMKöln
20.02. – 21.02.2019I & M Fliesen-MesseRust
22.02.2019FlieSaHSüdLandsberg
23.02.2019FlieSaHSüdCrailsheim
28.02. – 02.03.2019Ceram VisionHamm
11.03. – 15.03.2019ISHFrankfurt
22.03. – 23.03.2019Zander trifftGelsenkirchen
06.04. – 07.04.2019Codex Netzwerk-EventBeč, Austrija
10.05. – 11.05.2019Karl DahmZebrugge
10.05. – 11.05.2019Pietsch HausmesseAhaus
23.9. – 27.09.2019CersaieBologna / Italija

KONTAKTI

Radno vrijeme našeg ureda u Njemačkoj: ponedjeljak – petak od 9:00 do 18:00 sati

Rainer Nissler, dipl. inž.
Osnivač, izvršni direktor,
voditelj odjela za razvoj

tel: + 49 7031 49165-70
е-mail: office@visoft.de

Michael Nissler, b.a.
direktor

tel: + 49 7031 49165-70
е-mail: michael.nissler@visoft.de

Steffanie Warth
Asistent direktora

tel: + 49 7031 49165-71
е-mail: steffanie.warth@visoft.de

Beate Steinhilber
Administracija
i obuku

tel: + 49 7031 49165-72
е-mail: beate.steinhilber@visoft.de

Sarah Gierens
Administracija
i računovodstvo

tel: + 49 7031 49165-70
е-mail: sarah.gierens@visoft.de

Christian Schmitt
Ključni kupci

tel: +49 33731 31950
mob. tel.: +49 151 14918074
е-mail: christian.schmitt@visoft.de
Lokacija: Trebbin

Jelkica Cirilovic
Marketing i PR

tel: + 49 7031 49165-81 (srijeda i petak)
е-mail: jelkica.cirilovic@visoft.de

Isabel Jimenez
Tehnička podrška (njemački, engleski, španjolski, francuski)

tel: + 49 7031 49165-96
е-mail: isabel.jimenenz@visoft.de
Lokacija: Sindelfingen, Nemačka

Markus Neuer
Tehnička podrška (njemački, engleski)
Sistemski administrator

tel: + 49 7031 49165-94
е-mail: markus.neuer@visoft.de
Lokacija: Sindelfingen, Njemačka

Rocco Wodniczak
Tehnička podrška (njemački, engleski)
Voditelj odjela za integraciju baza podataka

tel: + 49 7031 49165-98
е-mail: rocco.wodniczak@visoft.de
Lokacija: Sindelfingen, Njemačka

Jurij Lasbaher, mag. posl.
Tehnička podrška (slovenski, hrvatski, srpski, engleski)
i edukacija

е-mail: jurij.lasbaher@visoft.de
Lokacija: Slovenj Gradec, Slovenija

Jaroslav Morjak
Tehnička podrška (ukr., rus., engl.)

е-mail: yaroslav.moryak@visoft.de
Lokacija: Lvov, Ukrajina

PRODAJNO ODELJENJE NJEMAČKA

Thomas Berner
Zapadna Njemačka

tel: +49 172 6344644
е-mail: thomas.berner@visoft.de
Lokacija: Gisen, Njemačka

Toni Brigadir
Južna Nemačka

tel: +49 172 74 87 907
е-mail: toni.brigadir@visoft.de
Brigadir Software und Training
Lokacija: Pforzheim, Nemačka

Astrid Everhardy-Blocher
Njemačka PLZ 66, 54

tel: +49 163 5424756
е-mail: ewerhardy@visoft.de
e-badplanung
Lokacija: Mettlach, Nemačka

Christian Schmitt
Ključni klijenti
Istočna Njemačka

tel: +49 33731 31950
faks: +49 33731 31948
mob.: +49 151 14918074
е-mail: christian.schmitt@visoft.de
Lokacija: Trebbin, Nemačka

Robin Schreyer
Bavarska

tel: +49 175 402 9271
е-mail: robin.schreyer@visoft.de
Lokacija: München, Njemačka

PRODAJA U SVIJETU

Toni Brigadir
Južna Nemačka

tel: +49 172 74 87 907
е-mail: toni.brigadir@visoft.de
Brigadir Software und Training
Lokacija: Pforzheim, Nemačka

Astrid Everhardy-Blocher
Njemačka PLZ 66, 54

tel: +49 163 5424756
е-mail: ewerhardy@visoft.de
e-badplanung
Lokacija: Mettlach, Nemačka

Daniel Grigorie
Rumunjska

tel: +40 722 389 614
е-mail: daniel.grigorie@visoft.de
Grigorie Software
Lokacija: Lugoj, Rumunjska

Aad Hillenaar
Nizozemska

tel: +31 0499 870043
faks: +31 084 0039953
е-mail: aad.hillenaar@visoft.de
Prokalk
Lokacija: Best, Nizozemska

Budsarapon Srizufa
Tajland

tel: +66 2513 7495
mob.: +66 2307 2164
е-mail: info@twoplussoft.com
Twoplus Soft
Lokacija: Bangkok, Tajland

James Malkin
SAD

tel: +1 843 6814034
faks: +1 843 6814429
е-mail: james.malkin@visoftusa.com
Tile Source Inc
Lokacija: Hilton Head Island, SAD

Igor Nabernik
Slovenija, Hrvatska, Srbija

tel: +38 641621762
faks: +38 6288 41851
е-mail: igor.nabernik@visoft.de
Vegatop d.o.o.
Lokacija: Slovenj Gradec, Slovenija

Vladimir Polasek
Češka, Slovačka

tel.: +42 06 023 62195
е-mail: vladimir.polasek@visoft.de
Vladimir Polasek
Lokacija: Prag, Češka Republika

Natalia Revonyuk, dipl.
Rusija, Poljska, Ukrajina

tel.: +380 67 9844789
е-mail: nataliya.revonyuk@visoft.de
ViSoft TOV
Lokacija: Lvov, Ukrajina

Uwe Trzebin
Mađarska

tel: +36 83 546 941
faks: +36 83 546 948
е-mail: uwe.trzebin@visoft.de
Trzebin KFT
Lokacija: Balatongyorek, Mađarska

Johan Vellekoop
Španjolska

tel: +34 656 628318
е-mail: johan.vellekoop@visoft.de
Rainer Nissler SL
Lokacija: Castellón, Španjolska

Otmar Wintersberger
Austrija

tel: +43 732 371701-0
е-mail: otmar.wintersberger@visoft.de
WBE
Lokacija: Linz, Austrija

Ivan Zlatev
Bugarska

tel: +35 9 888 610 965
е-mail: ivan.zlatev@visoft.de
Bulnobel Ltd
Lokacija: Sofija, Bugarska

Sjedište firme i centar za edukaciju

ViSoft GmbH

tel.: +49 7031 / 49165-70
faks: +49 7031 / 49165-79
е-mail: info@visoft.de

Mercedesstrasse 19
71063 Sindelfingen, Njemačka

Radno vrijeme našeg ureda i tehničke podrške:
ponedeljak – petak 9:00 do 18:00